İletişim Formu Kısa Kod Hatası: Form 6 mevcut değil

Takip edeni, destek olanı, maddi gücü, lobisi çok olan camialar büyük camialardır. Koşulsuz destek ile, her sunulanı kabullenmek farklıdır. Yerinde bir eleştiri, faydalı bir öneri, verilen sözlerin takibi belki de bir camia için en büyük destektir.  ‘Padişahım sen çok yaşa’ misali yaklaşımlarla, kurumların veya camiaların kalıcı ve sürdürülebilir başarılar yakalaması imkansızdır.

Bundan böyle her ayın ilk Salı günü, Fethiyespor kamuoyu adına, “SORU, ÖNERİ ve/veya ŞİKAYET“lerinizi gündeme taşıyacağız.  Fethiyespor1933 platformu olarak verilen sözlerin takipçisi olacağız ve sorulacak sorusu, sunulacak önerisi, mağduriyeti, şikayeti olanların sesi olacağız. Bu konuda tek kriter, kişisellikten uzak, camianın bütününü ilgilendiren konular olması.

BİLGİ : Genel ahlak kurallarına aykırı mesajlardan ve dile getirilecek her türlü iddiadan sitemiz sorumlu olmayıp, iddia sahibi sorumludur. Yasal zorunluluk nedeniyle IP bilgisi saklanmaktadır.

Şu ana kadar toplam 3  kez form gönderilmiştir.

TARİH
GÖNDEREN
ÖNERİ & SORU & ŞİKAYET
01.10.2013 12:54
Talha Topaloüşu
Maçlardan önce #hadigariwoynmaca gibi taglar yapılıyor bence onları daha secerek ve belirli bir isim olarak kullanılabilir.. #saldırfethiyespor #fethiyeninaslanları vs vs.. hakan pekerin bir şarkıdan marş yapılabilir stad da bu calınıp söylenebilir .. kelimeler yetmez böyle bir aşka hiç benzeri yok bizdeki başka vs .vs 🙂
01.10.2013 12:49
Ali Muarat Bahadır
Kalıcı bir sportif başarı isteniyor ise öncelikle sağlıklı bir alt yapıya sahip olmamız ve tesislerimizin düzenli olması gerekmektedir.Örneğin en başta Stadımızdaki açık tribünlerinin üzeri kapatılarak başlanabilir.Ayrıca Fethiyespor malzemelerinin çok fazla kara bakılmaksızın halka ulaştırılması ve vatandaşların bunları almaya teşvik edilmesi gerekmektedir.Fiyat konusunda aşırıya kaçmamalarını öneririm.Zira bir çoğumuzun bende dahil olmak üzere Fethiyespor'dan başka tuttuğumuz bir takım var.Bir sözümde biz taraftarlara olacak.Kalıcı Sportif başarılarda acele edilmemesi gerektiğini iyi bilmeli ve ona göre davranmalıyız.Fethiyespor yenilebilir ve yenilecektir de.Real Madrid bile yenilebiliyor unutmayalım.Bizler her ne olursa olsun GALİBİYET'te de,MAĞLUBİYET'te de Fethiyespor'umuzun yanında olmalıyız kayıtsız ve şartsız.Keskin sirke küpüne zarar misalinde olduğu gibi her fevri davranışımızın sadece bizlere değil,Fethiyespor'a da zarar verdiğini unutmamalıyız.O yüzden de bu günleri Milat kabul ederekten İYİ GÜNDE DE, KÖTÜ GÜNDE DE DAİMA FETHİYESPOR diyerek sözlerimi noktalıyorum.
01.10.2013 12:12
mehmet dur
fethiyesporun ptt 1. ligdeki rakiplerinin güncellemesini istiyorum