Değerli Üyelerimiz ve Hemşehrilerimiz,

Bu yıl kuruluşunun 80. yılını kutlayan ve bu anlamlı yılda şampiyonluk mücadelesi veren , şu anda da lider Polatlı BUĞSAŞ takımının 3 puan gerisinde bulunan Fethiyespor bu sezonki son İstanbul deplasmanı olan Sarıyer maçı için hafta sonu İstanbul’ a geliyor.

Başkanlığını Milas’ lı hemşehrimiz Saffet Akkoyun’ un yaptığı kardeş kulüp Sarıyer ile 17 Mart 2013 Pazar günü saat 13:30 da Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda oynanacak karşılaşmaya bütün hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Takımımız bu sezon İstanbul’ da oynadığı üç deplasman maçını da hemşehrilerimizin desteğiyle kazanmıştı. Her maçta artan bir taraftar kitlesi ile centilmence desteklediğimiz takımımızın İstanbul’daki dördüncü maçınıda kazanması için bugüne kadar hiç bir olay yaşamadığımız ve dostça karşılandığımız Sarıyer deplasmanı için Pazar sabahı önce güzel bir boğaz programı yapmanızı sonrada maça gitmenizi öneriyoruz.

Dernek olarak 17 Mart 2013 Pazar günü saat 11:30 da Cevahir Alışveriş Merkezi önünden ücretsiz servisler kaldıracağız. Servis ile maça gelmek isteyen hemşehrilerimiz ve öğrencilerimizin en geç 15 Mart 2013 Cuma Günü saat 18:00 e kadar dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Avukat Özgen Sevingül’ e 05327308233 numaralı telefonundan bilgi vermelerini rica ederiz.

Bu sezon takımımızın İstanbul’ daki Tepecikspor, Güngören Belediyespor ve Pendikspor maçına gelen 250 – 300 taraftarımız ile kalabalık ve görsel olarak çok güzel bir tribün oluşturmuştuk. Sarıyer maçına Fethiye’ den bir otobüs taraftar gelecektir.

Takımımızın maçına ulasal medyadan da ilgi gösterilecek olup, maç öncesi takımımızın taraftar ürünleri ve 80. Yıl Piyango Bileti satışı yapılacaktır.

Sağlayacağınız katılım ve vereceğiniz destek için teşekkür eder,
Takımımıza başarılar dileriz.

MUĞLA İL VE İLÇELERİ KÜLTÜR VE TANITIM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU
Gen.Sek. Mustafa Ertürk

Maça Ne Kadar Var?
[ujicountdown id=”Şampiyonluk” expire=”2013/03/17 13:30″ hide = “true”]

Stadın Konumu


Daha Büyük Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com