FETHİYESPOR MOBİL UYGULAMALARI

  • Fethiyespor IPHONE & IPAD Uygulaması
  • Fethiyespor Android Uygulaması
  • Fethiyespor Windows Phone Uygulaması

Fethiyespor1933.com web sitesi olarak misyonumuz Fethiyespor’u ve Fethiye’yi sosyal medya araçlarında olabildiğince aktif tanıtmaktı. Bu misyonda Facebook sayfamız 27.000 barajında ve Twitter  ‘dan takipçi sayımız 1500‘e yaklaştı. Ayda 10bine yakın kişi de web sitemizi ziyaret ediyor. Yeni açtığımız Youtube profilimizde paylaştığımız videolar ilgi görmeye başladı.

Bunların dışında günlük hayatta elimizden bırakmadığımız cep telefonlarında neden uygulamamız olmasın dedik? Öncelikle diğer takımların uygulamaları inceledik ve fikirler yürütmeye çalıştık. Bu araştırma esnasında şevkimiz daha da arttı çünkü çok çok az sayıda takımların mobil uygulamaları var olduğunu gördük. Hem Android hem de IOS(Iphone,Ipad,Ipod)’da uygulaması olan 6 kulüp bulduk. Bunlar Süperlig Şampiyonluğu yaşamış FB, GS, BJK, TS ve Bursaspor kulüpleri ve Göztepe idi. Diğer takımların uygulamalarında kulüp yönetimin yapırdığı resmi olanlar da var, bizim gibi taraftar gruplarının veya resmi kuruluşların yaptığı da var. Biz bu bağlamda hepsini dikkate aldık, Fethiyespor için en güzel uygulamayı yapmaya çalıştık. Ve Türkiye’deki futbol kulüpleri içinde 7. takım olduk. Windows uygulamamız devreye girdi ve 3 platformada uygulaması olan 4 kulüpten biri Fethiyespor oldu.

www.fethiyespor1933.com web sitemizdeki tüm içeriğe, Facebook sayfamıza, Twitter, Instagram ve Youtube hesabımıza ayrıca Fethiyespor Kulübü’ne ait olan Facebook ve Twitter resmi hesaplarına tek bir noktadan ulaşılmasını sağlayacak bu uygulamayı yaptık. Takım kadromuz, futbolcularımız hakkında detaylı bilgi, puan cetveli, fikstür ve Fethiyespor’la ilgili haberlerle destekledik. Umarım Fethiyespor takipçilerine layık bir uygulama olmuştur.

Gelelim uygulamamıza. Öncelikle uygulama nasıl indirilecek?

Iphone, Ipad ve Ipod için indir…
http://itunes.apple.com/us/app/fethiye-spor/id567746082

Android’li telefonlar için indir…
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.conduit.app_d60c9202dd8642d1b6b0b25fc9d7dd62.app

Android veya IOS kullanmayanlar m.fethiyespor1933.com adresine girerek uygulamayı test edebilirler.


Mobil uygulamamızın özellikleri

Fethiyespor Uygulaması Iphone Android

Futbolcularımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Maç Etkinlikleri
  

Fethiyespor Lisanslı Ürünlerin Satıldığı e-store adresi

Fethiyespor1933.com sitemizin Facebook sayfasının ve Fethiyespor resmi Facebook sayfasının duvarları.
     

@fethiyespor1933 ve @fethiyespor twitter hesapları ve Fethiyespor geçen twitler
   

Fotoğraf Galerisi

Youtube sayfamızdan paylaştığımız videolar

Youtube ve Vimeo’da başkaların paylaştığı Fethiyespor videoları


İmza : Fethiyespor1933.com