Sezon başı bu takım çok can yakacak diyordunuz, şu an bizlerin canı yanıyor, lütfen sessiz kalmayın!

Futbolda başarı kadar başarısızlık da var. Kulübün iletişim kanalları, başarıdan bağımsız olarak her zaman açık olmalı. Ancak özellikle seri mağlubiyetler aldığımız son dönemlerde, kulüp adına hiçbir yetkilinin konuşmaması, web sitesinden açıklama yapılmaması çok üzücü. Yanlışlar, hatalar futbolun doğasında var. Bu suskunluğun, futbolcular üzerinde de bir tedirginlik yarattığını söylemek yanlış olmaz. Ama başarı olduğu zaman ortaya çıkıp, başarısızlık yaşanan dönemlerde kafaların kuma gömülmesi doğru bir davranış değil. Bütçemiz nedir? Kulübün kime ne kadar borcu vardır? Taraftar bunları bilmeli. 1. Lige yakışan, aylık gelir-gider tablosunun açıklanmasıdır.

Ayrıca hiç kimse hedefi olan Orduspor’a yenildik, kimseden destek alamadık, bütçemiz bu kadar demesin. Lider Orduspor’un bu yılki bütçesi bize denk, belki de bizden daha küçük.

İmza : Fethiyespor1933.com

 

 

FACEBOOK SAYFAMIZDAKİ PAYLAŞIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com