Herşey Lig TV’nin TFF Spor Toto 2.Lig ve 3.Lig maçlarının yayınlanacağı haberiyle başladı ve bir çırpıda güzel kalpli bir sürü insanla tanıştık, Fethiyespor ismini elimizden geldiğince tüm Türkiye’ye duyurmaya çalıştık..

Bandırmaspor – Fethiyespor için başlattığımız kampanya vesilesiyle tanışmaya fırsat edindiğimiz üstad Sayın Okay Karacan’ın misafiri olarak 03 Ekim 2012 Çarşamba günü saat 18:00 gibi Lig TV’deydik. Lig TV içinde bulunan bir cafede 1 saate yakın sohbet ettik. Fethiyesporumuz’dan, Fethiyemiz’in tarihinden, Şehit Fethi Bey’den, mübadele yıllarından bahsettiğimiz güzel bir kültürel muhabbet oldu. Ayrıca Tutkumuz Futbol programının diğer sunucuları Pınar Bekbölet ve Burcu Kapu Hanımlar ve programın editörü Didem Dilmen Hanım’la da muhabbet etme fırsatımız oldu. Bizler için güzel bir akşamdı.

Ayrıca o akşam 20:00’da başlayan ve Lig TV’den canlı yayınlanan “Tutkumuz Futbol” programında hediye ettiğimiz formaları önlerindeki sehpada 1,5 saat boyunca kaldı ve programında başında bizlerden de bahsettiler.

Okay Karacan ve “Tutkumuz Futbol” ekibine tekrardan teşekkürler ederiz.

Programın tamamını http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000048464/Sec–Izle/Spor/Tutkumuz-Futbol-3-Ekim adresinden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com