www.fethiyespor1933.com ‘Kişilere değil, ARMA’ya…

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaateleri’ olan Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz.

Fethiyespor1933’ün temel felsefesi ‘Kişilere değil, ARMA’ya…’ anlayışıdır. Bizim için attığımız her adımda, ilk dikkat edilecek husus, atılacak adımın evrensel hukuk kurallarına ve Fethiyespor menfaatine uygun olmasıdır. Bu iki ön şart varsa, o adımın kişileri memnun edip etmeyeceğinin hiçbir önemi yoktur.

* Bu sitenin bir numaralı amacı Fethiyespor’umuzun tanıtımına katkı vermek, Fethiyespor’un ve Cennet Fethiye’mizin sosyal medyada ve ulusal medyada tanıtımını yapmak, Ulusal medyada yapılan radyo ve tv programlarında Fethiyespor’a yer verilmesini sağlamaktır.

** İkinci amacımız uzaktan bakabilmenin vermiş olduğu avantajla, daha geniş perspektifli ve uzun vadeli bir vizyon oluşmasına destek olmak, Fethiyespor’un gelişimine katkı verebilecek projeler üretebilmek ve bu projelerin uygulamaya konması aşamasına bizzat katkı vermektir.

*** Üçüncü amacımız, İstanbul ve civar illerde oynanan maçlarda, İstanbul’daki hemşehrilerimizi bir araya getirmek ve takımımızı yalnız bırakmamak.

www.fethiyespor1933.com platformu Fethiyespor ismini kullanarak hiçbir ticari faaliyet içinde olamaz, Fethiyespor ismini kullanarak hiçbir maddi menfaat temin edemez. Gönüllük esasıyla oluşturduğumuz platformun kapısı herkese açıktır, ancak katkı verenler, verdikleri katkı karşılığında hiçbir maddi beklenti içinde olamazlar.

Follow Us on Facebook Facebook.com/Fethiyespor1933

Follow Us on Twitter Twitter.com/Fethiyespor1933

Follow Us on Instagram Instagram.com/Fethiyespor1933

Follow Us on YouTube Youtube.com/Fethiyespor1933

Follow Us on Pinterest Pinterest.com/Fethiyespor1933

Follow Us on Google+ google.com/+Fethiyespor1933

www.vine.com/Fethiyespor1933

www.vimeo.com/Fethiyespor1933

Follow Us on WordPress www.Fethiyespor1933

Follow Us on RSS www.Fethiyespor1933/Feed

IOS & ANDROID Mobil Uygulamamızı Test Edin ve İndirin
http://m.fethiyespor1933.com/

 

sosyal medya

 

 FETHİYESPOR1933 ‘e bugüne kadar emek veren kişiler : 
Caner Nergiz, İstanbul
Şenol Özçakıcı, İstanbul
Mustafa Ertürk, İstanbul

Ahmet Mert Can, Denizli
Barry Dawber, Fethiye
Buğra Çakar, Karabük
Cahit Coşkun, Fethiye
Derin Caner Oğuz, Vancouver, Kanada
Deniz Akyol, İstanbul
Emrah Aydinalp, Norwich, İngiltere
Engin Özdemir, Kocaeli
Erdem Dağlarbaş, İstanbul
Erdem Egemen Korkmaz, İstanbul
İbrahim Turhan, Şanlıurfa
Julia Power, Fethiye
Salih Eroğlu, Los Angeles, ABD
Sergen Gümüş, Fethiye
Ulaş Yöntem, Fethiye
Tanju Özen, Fethiye
Tolga Taşar, Ankara
Yusufcan Manav, Denizli
Akın Orta, İstanbul


İLETİŞİM