[MUĞLA İL VE İLÇELERİ KÜLTÜR VE TANITIM DERNEĞİ’nin DUYURUSUDUR]

Değerli Hemşehrilerimiz,

Son üç maçını kazanarak yükselişe geçen takımımız Fethiyespor ikinci İstanbul deplasmanı olan Güngörenspor maçı için 16 Aralık 2012 Pazar günü İstanbul’ a geliyor. Karşılaşma 16 Aralık 2012 Pazar günü saat 13.30 da Güngören ilçesindeki Mimar Yahya Baş Stadı’ nda  oynanacak.  Bu stadyum geçmiş yıllarda İstanbulspor’ un  Süper Lig maçlarını oynadığı stad olup tamamen kapalı tribünlere sahip 8.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

İstanbul Güngören Mimar Yahya Baş Stadı’na bireysel olarak gelecek taraftarlarımız için en uygun ulaşım alternatifleri;

KABATAŞ’TAN..
2 seçenek var. Birinci seçenek; Kabataş’tan tramvay ile Topkapı’ya gitmek. Topkapı’dan da minibüsler ile Güngören’e ulaşmak. İkinci seçenek ise; Kabataş’tan Eminönü’ne geçerek 92C (Eminönü – Haznedar) otobüslerine binmek. 92C otobüsleri Güngören Mimar Yahya Baş Stadı önünden geçiyor.

EMİNÖNÜ’NDEN..
İETT (92C) Eminönü’nden kalkıp Aksaray, Çapa, Topkapı ve Davutpaşa’dan geçerek Güngören’e gidiyor ve stadın önünden geçiyor.

OTOGAR’DAN..
Esenler Bakırköy minibüsleri stadın önünden geçmektedir.Aynı şekilde Bakırköy tarafından gelecek olan taraftarlarımız Bakırköy-Esenler minibüsüne binerek stada ulaşabilirler..

TRAMVAY’İLE..
Kabataş-Bağcılar hattını kullanacak olan taraftarlarımız,Kale Center durağında indikleri takdirde 5 dk yürüme mesafesinde stada ulaşabilirler.

 

Mimar Yahya Baş Stadı’ na araçları ile gelecek taraftarlarımız için krokili ulaşım bilgileri hafta içerisinde  www.fethiyespor1933.com  taraftar sitemizden yayınlanacaktır.

İstanbuldaki Muğlalılar olarak Muğla’ nın hangi yöresinden olursak olalım geçtiğimiz senelerde ve bu sene Fethiyespor un Marmara bölgesindeki maçlarını stadlarda takip ettik. Hemşehrilerimizin İstanbul ve Marmara bölgesindeki maçlarda gösterdiği centilmenlik ve ilginin de katkıları ile takımımız geçtiğimiz sezon Futbol Federasyonu Fair-Play Ligi’nde şampiyon oldu.

Takımımız ve taraftarımızın bu başarısı ulusal medyada da ilgi gördü ve ortaya koyduğumuz fair-play ruhunu göstermek için LİGTV; bu sene oynanan Bandırmaspor – Fethiyespor maçını canlı yayınladı ve müthiş bir belgesel hazırladı. Belgesel linki aşağıdadır.

http://www.youtube.com/watch?v=ASPrRcX2Q_s

Rakip taraftarlar ile sağladığımız centilmenlik ortamı ve fair-play ruhunu yaşatarak tüm Türkiye nin takdirini kazanmış taraftarlar olarak; bu hafta sonu yine futbolun güzelliklerinin ön plana çıkacağına inandığımız Güngörenspor maçına dernek olarak destek vereceğiz ve tribündeki yerimizi alacağız. Siz hemşehrilerimizi de; farklı bir atmosferde  güzel bir gün geçirmek için yanımızda görmekten mutluluk duyacağız..

Dernek olarak 16 Aralık 2012 Pazar günü saat 11:30 da Cevahir Alışveriş Merkezi önünden ücretsiz servisler kaldıracağız. Katılmak isteyen öğrencilerimiz ile pazar günü dernek merkezinden Cevahir Alışveriş Merkezi’ne servislere gideceğiz.

Servis ile maça gelmek isteyen hemşehrilerimiz ve öğrencilerimizin en geç 14 Aralık 2012 Cuma Günü saat 18:00 e kadar dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Avukat Özgen Sevingül’ e 05327308233 numaralı telefonundan bilgi vermelerini rica ederiz.

Geçen ay Tepecikspor maçına gelen 250 taraftarımız ile kalabalık ve görsel olarak çok güzel bir tribün oluşturmuştuk. Güngörenspor maçına Fethiye’den iki otobüs taraftar gelemesi planlanmaktadır. Tepecikspor maçıyla ilgili fotoğraflar ekte gönderilmiştir.

Sağlayacağınız katılım ve vereceğiniz destek için teşekkür eder,

Takımımıza başarılar dileriz.

MUĞLA İL VE İLÇELERİ KÜLTÜR VE TANITIM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MustafaErturk Hakkında

Trakya Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunudur. İstanbul’da bir gaz dolum tesisinde Tesis Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. e-posta: mustafa@fethiyespor1933.com