23 Mart 2013 günü oynanacak Fethiyespor – Tarsus İY karşılaşması Lig TV’den yayınlanması yönünde Fethiyespor taraftarlarının başlattığı sosyal medya kampanyası başarıyla sonuçlandı. Lig TV maçı canlı yayınlama kararı aldı.

Resmi Açıklama


Bu sezon 2. kez sesimize kulak verip bizleri kırmadığı için Lig TV ve Digitürk Ailesi’ne sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Digitürk ailesi için bu yayın belki küçük bir ayrıntı olabilir ama Fethiyespor ve Fethiye için çok büyük bir olay. Centilmenlig Şampiyonu Fethiyesporlular futbolu sevgi ve kardeşlik olarak görüyor.

Fethiyespor’un centilmen taraftarı, Lig TV’nin bizleri seçerken önemli etken olduğunu düşünüyoruz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com