Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grupta ilk yarı Pazar günü oynanacak maçlarla sona erecek. 27 Ocak 2013 tarihinde başlayacak ikinci yarı öncesinde son maçını Bozüyükspor ile Fethiye’de oynayacak olan Fethiyespor’da bu maçın hazırlıkları bugün yapılacak idmanla tamamlanacak. İki takım arasında Fethiye Şehir Stadında oynanacak müsabakayı Ankara Bölgesi hakemlerinden Serkan Tokat yönetecek.

Antrenman (1)2012-2013 sezonun ilk yarısında son maçını Bozüyükspor ile oynayacak olan Fethiyespor bu maçı kazanarak 5’de 5 yapmayı hedefliyor. Türkiye’nin büyük bir kısmı soğuk havalarla mücadele ederken Fethiye’de hafta boyunca etkili olan yağmur yerini güneşli bir havaya bıraktı. Maç günü Fethiye’de hava sıcaklığının 16 derece olacağı öğrenilirken maç saatinde yağış beklenmiyor.

İlk yarının son maçında taraftarının desteği ile sahadan 3 puanla ayrılmayı planlayan Fethiyespor’da sakatlığı dolayısıyla geçen hafta kadroda yer almayan Ekrem Sarıçam’ın tedavisi devam ederken bu oyuncu dünkü idmanda düz koşu yaptı. Ekrem Sarıçam’ın Bozüyükspor kadrosunda yer alıp almayacağı maç gününde belli olacak.

Bozüyükspor maçnıın önemine vutgu yapan Fethiyespor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz “Önümüzde önemli bir maç var. Bozüyük maçını kazanmak zorundayız. Taraftarımızın desteği ile saha avantajımızı kullanacağız. İlk yarının son maçının da kazanıp hem 5’de 5 yapacağız hem de devreyi ilk 5 içerisinde kapatacağız” dedi.

Fethiyespor ile Bozüyükspor arasında oynanacak olan maçı Ankara Bölgesi hakemlerinden Serkan Tokat yönetecek. Tokat’ın yardımcılıklarını ise Kırıkkale bölgesinden Evren Çağlar, Ankara Bölgesinden Hilmi Alper Şenkal yapacak.

Fethiyesporlı oyuncular bugün yapılacak idman sonrasında kulüp sosyal tesislerinde kampa girecekler.

Haber : http://www.fethiyespor.com.tr/haberler_detay.aspx?unk=440

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com