04 Aralık Çarşamba akşamı, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda,  reytingi ve ulaşacağı kitle açısından, Fethiye ve Fethiyespor tarihinin en önemli maçlarından birini yaşanacak. Sahada da hedefimiz kazanmak ama asıl hedef tribünlerde bize ayrılacak olan 2.500 koltuğu doldurmak olacak. Fethiye’li, Muğla’lı olsun olmasın herkesi bu maça bekliyoruz. Tek ricamız, maça geleceklerin sadece Fethiyespor sempatisi nedeniyle maça gelmeleri ve üzerlerinde Lacivert&Beyaz dışında bir renk taşımamaları.

31 Mayıs 2012’de Denizli’de 4.000 olduk, 31 Mayıs 2013’de Konya’da 4.000 olduk, 4 Aralık 2013’de Şükrü Saracoğlu’nda 2.500 neden olmayalım. Öncelik tabi ki Fethiye kanadı; Belediye Başkanımız Sayın Behçet Saatcı önderliğinde, çok iyi organize olmalı ve bu tarihi maça gelmek isteyen 1 kişiyi bile Fethiye’de bırakmamalıyız.

İstanbul’da yaşayan tüm Fethiyeli, Muğlalı, Antalyalı, Burdurlu, Karşıyakalı, Bandırmalı, Konyalı ve saymayı unuttuğumuz dostları, yanlarında en az bir arkadaşlarıyla bu maça bekliyoruz.

Ve yurdun 4 bir yanında yaşayan Fethiye’li dostlar, sizlerde bir şekilde işlerinizi ayarlayıp, bu tarihi günde Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yerinizi almalısınız.

Facebook sayfamızda açtığımız etkinlik linkini ( https://www.facebook.com/events/751946048155821/  ) herkesin facebook profilinde paylaşmasını ve tüm arkadaşlarını etkinliğe davet etmesini rica ediyoruz. Bir başka ricamızda, bu maçla ilgili olarak, sosyal medyada yapacağımız tüm paylaşımlarda, sadece Fethiyespor taraftarı kimliğimizle hareket etmemiz. Ne rakibimizi incitici, ne de bu maçın tarafı olmayan başka takımlarla ilgili paylaşımlar yapmayalım. Başka takım taraftarlarının, bizi Fenerbahçe’ye karşı kışkırtmalarına da müsaade etmeyelim.

4 Aralık 2013 günü, Şükrü Sarcoğlu Stadı deplasman tribününde buluşmak ve Fethiye Sevdamızı tüm Türkiye’ye birlikte haykırmak dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com