An itibariyle Facebook sayfamız 20.000 takipçiye ulaştı.

Herkesin Fethiyespor için yapabileceği birşey vardır dedik ve sosyal medyayı en iyi şekilde ve sadece Fethiyespor menfaatleri doğrultusunda kullanmaya çalıştık.

@Fethiyespor1933 twitter hesabımız 750 takipçiyi geçti, www.Fethiyespor1933.com web sitemize her ay 10.000 sayfa gösterimi oluyor ve mobil uygulamalarımızla (http://www.fethiyespor1933.com/mobil) da şu ana kadar 500 kişinin cebine girdik.

Bizleri takip eden herkese tek tek teşekkür ediyoruz. Bu aşamaya kadar bizlere emek veren herkesi de (http://www.fethiyespor1933.com/hakkimizda) ayrıca teşekkür ederiz.

20.000. takipçimiz de Fethiyespor Kulübü resmi Facebook hesabı olması da ayrıca mutlu etti.
https://www.facebook.com/fethiye.spor.3

 

20.000

“Facebookta 20.000 Takipçiye Ulaştık” için bir cevap

  1. yavuz dedi ki:

    Ben izmir cumhuriyet mahallesinden yavuz bugunku guzel oyunundan ve skordan dolayi fenerbahceyi yenip kupa disina attigi icin fethiye sporu tebrik ediyorum basarilar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com