Fethyespor’da 27 Ocak 2013 tarihinde başlayacak olan 2012-2013 sezonu 2.yarı hazırlıkları başladı. 8 Ocak 2013 tarihine kadar çalışmalarını Fethiye’de sürdürecek olan Fethiyespor bu tarihte 12 günlük kamp için Antalya’ya gidecek. Takıma yapılması düşünülen oyuncu transferleriyle ilgili çalışmalar devam ederken prensipte anlaşma sağlanan oyuncularla 7 Ocak 2013 tarihinde resmi sözleşmelere imza atılacak.

TFF Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Fethiyespor’da oyuncular 23 Mart 2012 tarihinde oynanan Bozüyükspor maçı ile verilen 6 günlük iznin ardından Pazar günü yapılan idmanla 2.yarı hazırlıklarına başladılar.

A Takım kadrosundaki 20 oyuncunun yanı sıra transferleri konusunda prensip anlaşması sağlanan 5 oyuncunun da katıldığı Pazar günkü idmanda oyuncular düz koşu yaptılar. Bugün sabah saatlerinde çalışmalarını yapılan idmanla sürdüren oyuncular akşam saatlerinde ise Değirmenbaşı mevkiinde kros çalışması yapacaklar.

8 Ocak 2013 tarihine kadar çalışmalarını Fethiye’de sürdürecek olan Fethiyespor bu süre zarfında sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yapacak.

Kaynak : http://www.fethiyespor.com.tr/haberler_detay.aspx?unk=445

idman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com