PTT 1. Lig’de ilk üç maçında istediği sonuçları alamayan futbol takımımız, evinde cezalı oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor. Sahaya atılan yabancı maddeler neticesi 2 maçını seyircisiz oynama cezası alan Fethiyespor’umuz Bucaspor maçında en büyük desteği Fethiye’nin kadın ve çocuk seyircilerinden bekliyor. Tüm kadın taraftarların ve 12 yaşından küçük erkek çocuklarının tribünden ücretsiz izleyebileceği Bucaspor karşılaşması 14 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da oynanacak.

Bu karşılaşmanın diğer bir özelliği ise Fethiye’de yerleşik olan İngiliz hemşehrilerimizin maç için organizasyon düzenleyecek olması. Maç etkinliğini #KadınlarMaçaErkeklerDomata hashtag’i ile duyuran taraftarlarımız ingilizce konuşan hemşehrilerimiz içinse #FethiyesporNeedsLadiesandKids hashtag’ini kullanıyor. Teknik direktörümüz Mustafa Ceviz maç öncesi TRT mikrofonlarına “Bucaspor maçını çıkış maçı olarak görüyoruz. İlk 3 maçta istediğimiz puanlarla tanışamadık. Bundan sonrası için bir galibiyet bize moral ve güven getirecektir” dedi.

Karşılaşmayı Konya bölgesi hakemlerinden Deniz Çoban yönetecek.

 

FETHİYE’DEKİ İNGİLİZLERİN MAÇA DAVET YAZISI

 

 

SAYFAMIZDA PAYLAŞTIĞIMIZ MAÇA DAVET YAZIMIZ

 

 

FETHİYESPOR’DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com