[Kampanya] Fethiyespor’un tüm iç&dış saha maçlarının Kanal F’den yayınlanması için info@kanalf.com adresine mail atıyoruz, talep oluşturuyoruz.

[Kampanya Metni] Geçen sezon bir çok tecrübe yaşadık Ptt 1. Ligde sahada başarılı sonuçlar alamasak da, maçlarımızın bol gollü ve heyecanlı geçmesi, tribünümüzün coşkusu sayesinde, Tv’den ve Webtv’den yayınlanan maçlarımız bir ilçe takımına göre oldukça iyi reyting aldı.

Özellikle Fenerbahçe kupa maçı ve ‘YÜCE ATATÜRK’ duruşumuzdan sonra, on binlerce yeni taraftar kazandık. Hayatlarında belki hiç Fethiye’ye gelmemiş bir kitle, o günden sonra, çok sıkı Fethiyespor taraftarı oldu, hiçbir maçımızı kaçırmadılar, hep TV başında oldular.

Tüm maçlarımızın canlı (tv+webtv) yayınlanmasına rağmen, stada sığmadık bazı maçlarda. Dünyanın dört bir yanında TV başında yerini aldı Fethiyespor sevdalıları, saat kaç olursa olsun.

Bu sene 2. Ligdeyiz maalesef ama maçları canlı skor sitelerinden takip edip, bazı maçların birkaç dakikalık özetlerine mahkum edilemeyecek kadar büyük bir hayran kitlesi var artık Fethiyespor’umuzun.

Bu nedenle, Fethiye’nin televizyonu Kanal F’den, dünyanın dört bir yanındaki Fethiyespor sevdalıları adına bir ricamız var. Öncelikle alt yapılarını güçlendirmelerini, Uydu’dan yayına başlamalarını ve internet sitelerindeki canlı yayın kalitesini de arttırarak, ‘FETHİYESPOR’UMUZUN TÜM İÇ VE DIŞ SAHA MAÇLARINI CANLI YAYINLAMALARINI’ talep ediyoruz.

Bu hem Fethiye’mizin tanıtımına bir katkı, hem de dünyanın dört bir yanındaki Fethiye ve Fethiyespor sevdalılarının özlemlerini gidermelerine bir nebze destek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com