Koca bir sezon tek küfür bile etmeyen, maç öncesi rakip takım futbolcularını tribüne çağıran, rakip takım kaptanına çiçek veren, finali kaybeden futbolcularını maç sonu tribüne çağırıp emeklerine teşekkür eden bu taraftara bu Şampiyonluk az bile!

Şampiyonlukta emeği geçen başta Kulüp Başkanımız Sayın İsmail Öztürk’e, Kulüp Müdürümüze, Yönetimimize, Futbolcularımıza, Apaçiler’e ve taraftarlara çok çok teşekkürler.

Ayrıca, Gözlemci ve temsicilerin değerlendirmesi sonucu verilen puanlarda 48 puanla, TFF alt liglerinde (Bank Asya, 2.Lig ve 3. Lig) yer alan 105 takım arasında en çok puan alan takım Fethiyespor oldu.

Puan Durumu : http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1111
Haber Metni : http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1113&ftxtID=15518

TFF’den yayınlanan haber metni :  “Spor Toto 2.Lig’de 2011-2012 sezonunun ikinci yarısından itibaren uygulanan 2.Lig CentilmenLig’de şampiyon Fethiyespor oldu. 2.Lig CentilmenLig’de Fethiyespor 2.28 ağırlıklı puanla zirvede tamamladı.

Uygulamada Spor Toto 2.Lig’in 18 – 34. hafta müsabakaları ile Spor Toto 2.Lig Play-off maçları hesaplandı. Bu periyotta, her kulübün puanı, oynadığı maç sayısına bölündü. Elde edilen ortalamanın sıralanması sonrasında, en az ceza puanına sahip olan Fethiyespor, 2011-2012 sezonu 2.Lig CentilmenLig Şampiyonu oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com