‪#‎TeröreKarşıBirlikteyiz‬

Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerden nasibini almış 2 ilçe Nazilli ve Fethiye. Fethiyeli Er Adnan Ergen Dağlıca’da, Nazillili Polis Fehmi Şahin de Iğdır’da birer gün arayla alçak pusuda şehit düştüler.

Nazilli maçına deplasman yapmayı planlarken geldi şehit haberleri. Hemen sosyal medyadan Nazilli sayfaları ile iritbata geçtik ve maç için geldiğimizde Şehit ailesini de ziyaret etmek istediğimizi belirterek, yardımcı olurlarsa sevineceğimizi belirttik. (11 Eylül 2015 Cuma, 08:30) www.facebook.com/Nazilli-Belediyespor-474256802691856

Yazıştığımız arkadaşlar, Şehidin vasiyeti gereği dayısının yanında Ankara’da defnedildiğini ve ailesinin halen Ankara’da olduğunu, dönmeleri halinde seve seve yardımcı olacaklarını, dönmemeleri halinde, akrabalarını ziyaret edebileceğimizi belirttiler.

Derken dün, Nazilli Belediyespor kulübünün, ilçe güvenlik kuruluna, Fethiyespor taraftarlarının güvenlik gerekçesi ile stada alınmaması yönünde bir talepte bulunduğu yönünde haberler aldık ve çok üzüldük. Görünen gerekçe güvenlik olarak gösterilse de, gerçek gerekçe, 2012/2013 sezonunda Fethiye’de oynanan maça, Nazilli Belediyespor taraftarının alınmaması olacak muhtemelen. 2012/2013 sezonunda Nazilli Belediyespor taraftarına konan yasağın haklı olup olmadığına girmenin şimdi zamanı olmamalı.

2 acılı ilçe var şu an ve en çok deplasman yapılması gereken zaman bu zaman. Fethiye’den Nazilli’ye, Nazilli’den Fethiye’ye gidecek 50-100 taraftarın güvenliğini sağlayamayacaksak, terörü nasıl hep beraber yeneceğiz biz?

Bırakın 2 acılı ilçe, acılarını birlikte yaşasın. Şimdi biz Şehidimizin ailesini ziyaret edelim, 2. Yarı Nazillili kardeşlerimiz Şehidimiz Adnan Ergen’i ve ailesini ziyaret etsin. 2013 yılının kısır çekişmelerini unutalım ve yeni bir sayfa açalım, Şehitlerimizin ruhu için yapalım bunu.

 

Spor dostluk, barış ve kardeşliktir
M.Kemal Atatürk

Fethiyespor1933 Facebook Sayfamızdaki Paylaşım

 

#TeröreKarşıBirlikteyizÜlkemizin içinde bulunduğu zor günlerden nasibini almış 2 ilçe Nazilli ve Fethiye. Fethiye’li…

Posted by Fethiyespor1933 on 17 Eylül 2015 Perşembe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fethiyespor 1933 Hakkında

Ortak paydası ‘sadece Fethiyespor menfaatleri’ olan bir grup Fethiyespor taraftarı tarafından kurulmuş, Fethiye’den İngiltere’ye, Urfa’dan Kanada’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Fethiyespor sevdalılarının yaşattığı bir platformdur. Varoluş sebebimiz, Fethiyespor isminin olduğu her yerde, gördüğümüz yanlışları kimseden çekinmeden dile getirmek, mevcut doğruların daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Fethiyespor Kulübünü ve Fethiyespor taraftarının tümünü bağlamaz. e-posta : info@fethiyespor1933.com